Bigl, 50% на женские и мужские спортивные костюмы! Промокод по 06 июля 2022

Промокоды: Bigl, Одежда, Спортивные костюмы, Для спорта, Спорт, Костюмы

Bigl Промокод

-50% на женские и мужские спортивные костюмы! Промокод Bigl на скидку в магазин.

Открыть купон

Bigl, 50% на женские и мужские спортивные костюмы! Промокод по 30 июня 2022

Промокоды: Bigl, Одежда, Спортивные костюмы, Для спорта, Спорт, Костюмы

Срок истек, но может ещё действовать

Bigl Промокод

-50% на женские и мужские спортивные костюмы! Промокод Bigl на скидку в магазин.

Открыть купон

Stylus, Спортивные костюмы для всей семьи! Промокод по 31 октября 2021

Промокоды: Stylus, Одежда, Для спорта, Спортивные костюмы, Спорт, Костюмы

Срок истек, но может ещё действовать

Stylus Промокод

Спортивные костюмы для всей семьи! Промокод Stylus (Стилус) на скидку в магазин.

Открыть купон

Sportmaster, Back to school! Знижки до 30% на дитячі товари! Промокод по 06 сентября 2021

Промокоды: Sportmaster, Игрушки, Для детей, Обувь, Одежда, Для спорта, Рюкзаки, Футболки, Спорт, Костюмы, Спортивные костюмы

Срок истек, но может ещё действовать

Sportmaster Промокод

Back to school! Знижки до -30% на дитячі товари! Промокод Sportmaster на скидку в магазин.

Условия: *Мається на увазі обрані товари, що беруть участь в Акції. Акція (знижки) діє з 10.08.2021 по 06.09.2021 включно в інтернет-магазині www.sportmaster.ua та в усіх магазинах «SPORTMASTER», «СПОРТМАСТЕР», «SPORTMASTER HYPER» (окрім магазинів, приймання споживачів в яких заборонено у зв’язку із запровадженням органами державної влади або місцевого самоврядування обмежень, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) протягом строку дії таких обмежень). В рамках акції на товари, що відмічені спеціальними ярликами в торгових залах магазинів, надаються знижки до 30%. Знижки надаються лише на товари, що беруть участь в акції. Остаточна вартість акційного товару та розмір знижки на такий акційний товар вказуються на цінниках на такому товарі. Детальні умови акції та перелік акційних товарів дивіться у куточку покупця в магазинах та за посиланням. Кількість акційних товарів обмежена. Товари для спорту та активного відпочинку. **Ціни, що вказані на макеті демонструють найменшу вартість товару із заявлених категорій: Спортивний костюм для дівчаток GSD, модель 105782G17-X1, ціна 599 грн. Футболка для хлопчиків GSD, модель 105766G17-Z4, ціна 99 грн. Кросівки для дівчаток GSD One JR G, модель 106847G17-80, ціна 459 грн. Рюкзак Skechers, модель S633SKC-Z2, ціна 199 грн. ***Акція діє в період з 29.07.2021 по 04.10.2021 включно в інтернет-магазині www.sportmaster.ua та в усіх магазинах «SPORTMASTER», «СПОРТМАСТЕР», «SPORTMASTER HYPER», «SPORTMASTER OUTLET» (окрім магазинів, приймання споживачів в яких заборонено у зв’язку із запровадженням органами державної влади або місцевого самоврядування обмежень, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) протягом строку дії таких обмежень). Кожен покупець, що володіє Клубною Карткою «SPORTMASTER», який з 29.07.2021 по 13.09.2021 включно здійснить покупку будь-якого товару (крім покупки Подарункових Карток) на суму від 500 грн одним фіскальним чеком, отримає 1500 акційних бонусів на свою Клубну Картку. Акційні бонуси нараховуються 16.09.2021 та є дійсними з моменту нарахування і по 04.10.2021 включно як знижка до 30% вартості будь-якого товару, окрім Подарункових Карток та товарів категорії «Краща ціна». Акційні бонуси можуть бути використані в магазинах «SPORTMASTER», «СПОРТМАСТЕР», «SPORTMASTER HYPER» та в інтернет-магазині www.sportmaster.ua (окрім магазину «SPORTMASTER OUTLET»). В акції можна брати участь 1 раз на добу в одному з перерахованих магазинів чи інтернет-магазині, та не більше 3х разів за період проведення акції. 1 бонус = 1 гривня. Детальні умови акції дивіться у куточку покупця в магазинах та за посиланням. Товари для спорту та активного відпочинку.

Открыть купон

Bigl, Спортивные костюмы со скидкой. Промокод по 30 ноября 2020

Промокоды: Bigl, Одежда, Для спорта, Спортивные костюмы, Спорт, Костюмы

Срок истек, но может ещё действовать

Bigl Промокод

Спортивные костюмы со скидкой. Промокод Bigl на скидку в магазин.

Условия: Спортивные костюмы со скидкой.

Открыть купон

Sl IRA, Скидка 5% на спортивные костюмы! Промокод по 30 сентября 2019

Промокоды: Sl IRA, Одежда, Для спорта, Спортивные костюмы, Спорт, Костюмы

Срок истек, но может ещё действовать

Sl IRA Промокод

Скидка 5% на спортивные костюмы! Промокод Sl IRA на скидку в магазин.

Открыть купон

logo Купоны на скидку ua

В чем польза нашего сервиса?

Мы не продаём купоны, мы их дарим! Сэкономьте до 90% при любых покупках. Бесплатные купоны на скидку, от детских товаров до бытовой электроники. Всё, что от вас требуется для получения скидки – найти подходящий купон, скопировать промокод (код купона) и вставить его при оплате.

Информация

© 2022 Купоны на скидку ua